lek. wet. Kamila Poleniewicz, interna, specjalista chirurg psów i kotów
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny SGGW w Warszawie. Po uzyskaniu dyplomu rozpoczęła pracę na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii w jednej z warszawskich przychodni weterynaryjnej. Już podczas studiów aktywnie poszerzała swoją wiedzę jako wolontariuszka w Przychodni weterynaryjnej GINVET w Warszawie.
Ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W naszej przychodni weterynaryjnej w Warszawie Wilanów pani doktor zajmuje się chirurgią i chorobami wewnętrznymi zwierząt - szczególnie chorobami kotów, z której to dziedziny stale poszerza swoją wiedzę. Jest fanką sfinksów i kocią mamą rudego dachowca Garfilda.
lek.wet. Maciej Wątroba, interna, specjalista chirurg, anestezjologia
Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od trzeciego roku studiów poszerzał swoją wiedzę i umiejętności w Przychodni GINVET w Warszawie. Pracował w przychodniach weterynaryjnych w Warszawie na stanowisku lekarza weterynarii.
Współpracuje z Polską Akademią Nauk, w której prowadzi przewód doktorski wspólnie z Wydziałem Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Ukończył studia specjalizacyjne z chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Regularnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i sympozjach weterynaryjnych. W naszej przychodni lek. wet. Maciej Wątroba zajmuję się interną, chirurgią oraz anestezjologią psów i kotów. Prywatnie jest właścicielem dwóch psów i dwóch kotów.
lek.wet. Iwona Demczuk, specjalista chorób psów i kotów, interna
Absolwentka Wydziału Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W 2017 roku uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Posiada szerokie i długoletnie doświadczenie w leczeniu chorób zwierząt, które zdobyła pracując na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii
oraz biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach. W przychodni Animal Care Center Wilanów zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów. Prywatnie właścicielka Luny- sznaucerki miniaturowej.
lek. wet. Jakub Kutera interna
Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Juz w trakcie studiów zdobywał wiedzę praktyczną w różnych placówkach. W naszej przychodni zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów. Z wielką pasją uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach pogłebiając swoje umiejętności z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej. Największe zainteresowanie to chirurgia.
lek. wet. Olga Siwa, specjalista chorób psów i kotów, okulistyka
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2013 roku. Od 3 roku studiów odbywała praktyki spędzając każdą wolną chwilę w licznych lecznicach weterynaryjnych, ucząc się od najlepszych lekarzy weterynarii. W 2017 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu Chorób wewnętrznych psów i kotów na Uniwersytecie
Przyrodniczym we Wrocławiu uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Na początku swojej pracy zawodowej pracowała jako internista, szczególną uwagę poświęcając największej pasji- okulistyce, cały czas pogłębiając wiedzę oraz biorąc udział w licznych kursach. Prywatnie właścicielka przepięknego kota Toudiego rasy turecki van.
lek.wet Agata Raduj, specjalista chorób psów i kotów, internista
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie z 2007 r. Swoją karierę zawodową rozpoczynała jednak w Warszawie, gdzie wyjechała od razu po studiach. Pracowała w dużych warszawskich klinikach weterynaryjnych, również w placówkach całodobowych.W 2015 roku ukończyła Podyplomowe Studia z zakresu chorób psów i kotów uzyskując tytuł Lekarza Specjalisty.
Uczestniczyła w prestiżowych kursach z dziedzin takich jak : dermatologia, endokrynologia oraz anestezjologia małych zwierząt. Ukończyła również szkolenia z zakresu terapii miejscowej w dermatologii oraz z diagnostyki i leczenia chorób skóry psów i kotów. Swoją wiedzę pogłębia na licznych wykładach, warsztatach oraz sympozjach. Oprócz weterynarii jest miłośniczką zdrowego stylu życia oraz ćwiczeń na siłowni. Uwielbia czytać książki, zwłaszcza kryminały polskich autorów.W wolnym czasie lubi podróżować oraz smakować kuchni tajskiej. Prywatnie właścicielka 15-letniej suczki Ginger rasy sznaucer miniaturowy..
lek. wet. Klaudia Majcher, dermatologia, cytologia, otologia, endokrynologia
Absolwentka UP w Lublinie, ostatni rok studiów spędziła na SGGW w Warszawie. Od 3 roku studiów zafascynowana mikroświatem skóry i uszu. W Animal Care Center zajmuje się problemami dermatologicznymi (choroby skóry, pazurów), otologicznymi (choroby uszu) i endokrynologicznymi (choroby tarczycy, nadnerczy itp.) psów i kotów. Od ręki wykonuje i ocenia biopsje zmian skórnych (guzów, guzków), w tym zmian nowotworowych. Prowadzi projekt cytologiczny, wdrażający lekarzy w podstawy tego badania. Na co dzień pracuje jako wsparcie merytoryczne dla lekarzy weterynarii. Jest tłumaczem wielu artykułów weterynaryjnych i znanych podręczników, m.in. „Canine and Feline Skin Cytology” Albanese.
Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych z wieloma zagranicznymi i polskimi prelegentami (m.in. Sue Paterson, Maxey Wellman, Douglas DeBoer, Stephen White, Jan Deqlercq, James Noxon, Francesco Albanese, Francesco Carrani). Prywatnie opiekunka suczki Frytki, fanka poprawnej polszczyzny, RPG i muzyki rockowej.
lek. wet. Anna Klimczak, nefrologia, urologia, endokrynologia
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Ostatni rok studiów spędziła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, a następnie odbyła półroczny staż w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt. Asystowała tam m. in. przy zabiegach dializy otrzewnowej i hemodializy oraz ukończyła szkolenie z weterynaryjnej
medycyny regeneracyjnej. Od 2014 roku konsultuje pacjentów nefrologicznych, urologicznych i endokrynologicznych z całego kraju oraz przeprowadza zabiegi hemodializy. Przygotowuje swoich pacjentów do niezbędnych zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych. Jej specjalnością są stany nagłe oraz intensywna terapia z zakresu nefrologii, urologii i endokrynologii. Dodatkowo interesuje się hirudoterapią i stara się wykorzystywać terapię pijawkami lekarskimi w medycynie weterynaryjnej.
dr n.wet. Diana Stęgierska, specjalista chorób psów i kotów, neurolog weterynaryjny
Ukończyła z wyróżnieniem studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W pracy klinicznej, nieprzerwanie od kilku lat, skupia się na diagnozowaniu i leczeniu chorób neurologicznych wśród psów kotów. Szczególnie interesują ją choroby układu nerwowego o charakterze immunologicznym i nowotworowym, choroby rdzenia oraz padaczka psów i kotów. Konsultuje weterynaryjne i prowadzi pacjentów neurologicznych w lecznicach w Warszawie i Lublinie. Była pracownikiem naukowym na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie.
W 2018 roku uzyskała tytuł doktora nauk weterynaryjnych, specjalność Immunologia. Ukończyła również specjalizację “Choroby Psów i Kotów”. Nieustająco pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu neurologii weterynaryjnej, onkologii i chorób wewnętrznych psów i kotów. Od 2015 roku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Neurologów Weterynaryjnych (European Society of Veterinary Neurology). Od 2017 roku jest również wykładowcą z zakresu neurologii w Weterynaryjnym Centrum Szkoleniowym Perfectvet i z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą z innymi lekarzami, zarażając ich swoją pasją.